Žagarės specialioji mokykla
Čia atgyja viltys ir svajonės
Naujienos

 
   LIETUVOS ŠIMTMEČIO PAMINĖJIMAS

   Vasario 15 dieną mokykloje organizuotas projektas kultūrinės, kūrybinės, praktinės veiklos diena, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Mokiniai supažindinati su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, prisimintos lietuviškos dainos – Arvydo Vilčinsko „Grįžtu namo“ , Vido Savicko
- "Daina Lietuvai" ir Mia, Stano, M. Jampolskis „Yra Lietuva“. Mokiniams buvo demonstruojamas V. Landsbergio dokumentinis filmas „Trispalvis“ ir aptariamas, stebimi Lietuvos vaizdai per Youtube, skirti atkurtai Lietuvai 100 metų „Lietuvos šimtmetis“. Mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos valstybės atkūrimą, visą savaitę gamino paukščius, puošė mokyklos patalpas, dalyvavo pilietinėse akcijose „Laisvės skrydis“ ir "Lietuva kviečia".Mūsų mokinių darbai atspindi meilę ir pagarbą Lietuvai. Mokiniai kartu su mokytojais, pasipuošę lietuviška atributika dalyvavo eisenoje prie paminklo, padarė puokštę, uždegė trijų spalvų žvakutes, sugiedojo himną. Vasario 15-osios pavakarę mokytojų komanda dalyvavo protų mūšyje, skirtame Lietuvos šimtmečiui ir laimėjo III-ią vietą.Nuotraukas žiūrėti galerijoje.


ATVERKIME KALBOS SKRYNELĘ   


 „Ne žemės derlumu, ne drabužių įvairumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių stiprumu laikosi tautos, bet daugiausia išlaikydamos savąją kalbą, kuri didina ir palaiko bendrumą, santaiką ir brolišką meilę.“(M. Daukša)
  
Nuo vasario 26 dienos iki kovo 9 dienos mokykloje bus vykdomas lietuvių kalbos projektas „Lietuvai - 100“. Projekto metu mokiniai rašys dailyraštį, vyks visuotinė skaitymo pamoka, rašys linkėjimus Lietuvai, pasitikrins lietuvių kalbos žinias popietėje „Atverkime kalbos skrynelę“.


UŽGAVĖNĖS

   Užgavėnės – linksmybių kupina šventė. Visur kvepia blynais, groja muzika, šoka persirengėliai. Didelis ir mažas laukia pavasario. Mokyklos kieme vyko gaidžių peštynės, grumtynės maišais, lenktynės rogutėmis, Lašininio ir Kanapinio kova. Šokiais ir dainomis palydėjome Morę ant laužo. Žiemai nieko neliks, tik pasitraukti ir užleisti pozicijas pavasariui. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.
DALYVAUJAME PILIETINĖSE AKCIJOSE
 
   Žagarės specialiosios mokyklos bendruomenė prisijungia prie Pilietinių akcijų „Laisvės skrydis“ ir "Lietuva kviečia". Mokyklos mokiniai ir mokyklos Dienos užimtumo centro klientai pagal savo išgales ir gebėjimus gamino paukščius, jais papuošė mokyklą, mokyklos bendrabutį, darbo kabinetus. Mūsų darbai atspindi meilę ir pagarbą Lietuvai. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.


                                                                        NAISIUOSE

   2018-01-03 mokyklos mokiniai buvo pakviesti apsilankyti Naisių pramogų centre, mažojoje Lietuvos sostinėje. Mokiniai kartu su mokytojais aplankė Kalėdų senelio namelį, gavo dovanų - nuostabių knygučių rinkinį, aplankė edukacijas: piešimas ant veidukų ir molio lipdymo edukacija, kultūros rūmuose žiūrėjo Naisių vasaros teatro spektaklį vaikams "Melagių pilis", pasigėrėjo nuostabiai gražia gamta, papuošta eglute ir įspūdingomis švieselėmis. Esame dėkingi organizatoriams. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.


 

ëëëëë

NAUJAMETINIS KARNAVALAS "MUZIKINĖ KAUKĖ"

   Kalėdos yra šilčiausia metų šventė, suburianti ir šildanti tarpusavio artuma šeimos narius, artimus žmones ir mylimuosius... 

   Gruodžio 22 dieną Žagarės kultūros centre vyko specialiosios mokyklos naujametinis karnavalas „Muzikinė kaukė“. Susirinkusius džiugino žymios pop „muzikos žvaigždės“ iš įvairių pasaulio kampelių.“ Žvaigždžių“ paradą pradėjo L. P. Kazlauskai, A. Vilčinskas, „Mango“ merginos, TV3 žvaigždės, „Svirplys“, „Čilinam“ ir kiti. 

   Šventę vainikavo Kalėdų Senelio kelionė pas vaikus. Jam atkeliauti padėjo Žagarės gaisrininkai. Senelis, pamėtėtas ant stogo, buvo iškilmingai gaisrinės vyrų nukeltas ir palydėtas į salę. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.ëëëëë

TRADICINĖ KŪČIŲ VAKARIENĖ

   

   Gruodžio 21 dieną mokyklos bendrabutyje mokiniai susėdo prie Kūčių stalo. Tradicinėje vakarienėje dalyvavo Žagarės parapijos klebonas M. Dyglys, mokyklos direktorė S. Kukanauskienė.  

   Vakaro metu kalbėta, kad šv. Kūčių vakarą nuo seno daug reikšmės skiriama maistui ir įvairiems ritualams. Mokiniai sužinojo, kad prieš sėdant prie Kūčių stalo, reikia išsimaudyti, būti švariems ir siela, ir kūnu bei prie Kūčių stalo sėdama danguje pasirodžius Vakarinei žvaigždei. Kiekviena Kūčių vakarienė prasideda kalėdaičio, simbolizuojančio santarvę, dalijimusi. Po paplotėlio valgomas obuolys, kuris simbolizuoja Rojaus medį, Adomo ir Ievos išvarymą iš Rojaus. Po pasakojimų apie tradicijas ir papročius vaikai vaišinosi tradiciniais Kūčių patiekalais. Vakarienės metu mokiniai sužinojo, kad visa, kas vyksta Kūčių vakarą, turi savo prasmę ir paslaptį. Šv. Kūčių vakarienė – tai susirinkusiųjų prie stalo dvasinis susitelkimas ir pagarba vienas kitam. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.


ëëëëë

ROTARY KLUBO "HARMONIJA" DOVANA

 

   Šį savaitgalį mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Šiauliuose, kur Šiaulių Rotary klubas "Harmonija" organizavo Kalėdinį renginį ant Salduvės kalno. Mokiniai vaišinosi kareiviška koše, stebėjo kinologų pasirodymą, susipažino su pasieniečių darbo priemonėmis: žiūronais, ryšio priemonėmis. Renginyje apsilankė ir Kalėdų senelis su dovanų maišais. Esame dėkingi Rotary klubo „Harmonija“ prezidentei Živilei Gaižauskienei ir jos seserims.  Nuotraukas žiūrėti galerijoje.
ëëëëë 

    2017-12-13 Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Žagarės miesto eglutės įžiebime. 8 klasės mokinys, Santaras Bagdonavičius atliko dvi dainas apie Kalėdas. Tai buvo pirmas kartas kuomet jis dainavo gyvai ir taip gausiai susirinkusiems Žagarės miestelio gyventojams ir svečiams. Mokykla gavo padėką nuo Lietuvos Respublikos Seimo nario, Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko Prof. Arūno Gumuliausko už gražiausią Šv. Kalėdų šventės vizualizaciją Žagarės mieste. Nuotraukas žiūrėti galerijoje. 

ëëëëë

 


   Mūsų mokyklos 2-4 klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai paruošė kalėdinius atvirukus ir juos nuvežė į Joniškį. Kalėdinio atviruko konkursą organizavo Joniškio rajono savivaldybės administracija ir Joniškio švietimo centras. Atvirukai skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Savo Kalėdiniuose atvirukuose mokiniai stengėsi atvaizduoti Joniškio krašto ir Žagarės miestelio objektus, gamtos vaizdus. Kalėdines atvirutes ruošė šie mokyklos mokiniai: Lukas Klapatauskas, Lukas Mackevičius, Emilija Klapatauskaitė, Domantas Liepa, Alina ir Rusalina Bagdonavičiūtės, Liudvikas Visockas ir laimėjo 3-čią vietą. 

ëëëëë

Kalėdų artume,
Trapiųjų žvakių šviesoje
Įžiebkime gerumo žvakę savo širdyje.

   Pats nuostabiausias laikotarpis – adventas ir Kalėdos. Jo metu visi pasinėrę į džiugų laukimą, apimantį pasiruošimą šiai šventei, iškritusias pirmąsias snaiges, kalėdinių dainų klausymą, dovanėlių gaminimą. Norisi draugauti: apkabinti artimuosius, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti. Gruodžio 11dieną Žagarės specialiosios mokyklos pradinukai kartu su auklėtojomis apsilankė vaikų lopšelio/darželio „Vyšniukas“ globos grupėje. Susitikimo metu vaikai spalvino angeliukus, kartu dainavo, deklamavo eilėraštukus, žaidė žaidimus. Buvo daug šypsenų, džiaugsmo ir saldainių...Nuotraukas žiūrėti galerijoje.     

   
Gruodžio 6 dieną mokyklos mokiniai ir darbuotojai paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną.
   Ši diena minima nuo 2004 metų įvairiuose pasaulio šalyse. Tą dieną inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. 2003 metais gruodžio 9-ą dieną įvyko aukščiausio politinio lygio konferencija kovos su korupcija problemoms spręsti. Jos metu buvo pasirašyta Jungtinių Tautų konvencija prieš korupciją. Lietuvos Respublikos vardu šį dokumentą pasirašė teisingumo ministras.
   Mokiniams buvo rodomi kino filmukai – „Undinėlė“ , „Daktaras“, „Geraširdis“, „Naujas namas“. Darbo grupėse atliko užduotis, apibendrino vaidindami situacijas, piešė plakatus, pildė anketas ir atsakinėjo į klausimus.
Nuotraukas žiūrėti galerijoje.       KARTŲ DRAUGYSTĖS VAKARAS

   Lapkričio 17 d Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai, mokytojai ir mokinių tėveliai dalyvavo renginyje „Kartų draugystės vakaras“. Mokinių žaidžiamų žaidimų, sekamų pasakėčių, dainuojamų dainų klausėsi ne tik jų tėveliai, bet ir renginyje, kviestiniais svečiais, dalyvavę Žagarės neįgaliųjų klubo „Vyšnelė“ nariai. Senjorai visus pradžiugino savo atliekamomis dainomis bei pasakojimais.

 

   Pasibaigus „Kartų draugystės“ renginiui tėveliai buvo pakviesti likti visuotiniame susirinkime „Mokytojų ir tėvų bendradarbiavimas mokykloje“. Pranešimus pristatė mokyklos direktorė Sniegutė Kukanauskienė bei socialinė pedagogė Marinė Vaitekūnienė. Mokytojai ir mokinių tėveliai, pasiskirstę į darbo grupes, analizavo įvairias situacijas, ieškojo jų sprendimų būdų, nes norint siekti teigiamų ir ilgalaikių mokinių elgesio pokyčių galima tik bendradarbiaujant abiems pusėms: tėvams ir pedagogams. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.  

   Lapkričio 17 d. 11 val. Žagarės specialiojoje mokykloje vyks visuotinis mokinių tėvų susirinkimas.     
Spalio 12 d. vyko susitikimas su Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviru Jaunimo Centru. Susitikimo metu šokome, žaidėme vaidybinius žaidimus, vyko foto sesija.

 
   Spalio 9 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai lankėsi Tyrelio pelkėje. Grožėjosi rudens spalvomis, grybų įvairove, stebėjo paukščius, žvėrelių pėdsakus.  Nuotraukas žiūrėti galerijoje. Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai rugsėjo 27 d. dalyvavo 4-ame solidarumo bėgime.  
 Ka
žkas pabeldė į duris,
 

Kažkas miegot neleidžia... 
Atmerkęs nuostaboj akis 

Matai rugsėjo veidą...  

                                                                   

Visus kviečiame į Mokslo ir Žinių šventę, kuri įvyks rugsėjo 4 dieną (pirmadienį) 10 val. Žagarės specialiojoje mokykloje.

 ATRANKA MOKYKLOS RAŠTVEDĖS PAREIGOMS

    Žagarės specialioji mokykla skelbia atranką mokyklos raštvedės pareigoms. Gyvenimo aprašymus siųsti iki 2017 m. birželio 30 d.  Atrankos sąlygos.  

AR TU PLAUKI?

   Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, siekdamas atkreipti dėmesį į skaudžią skęstamumo problemą, kartu su Lietuvos plaukimo federacija, LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Lietuvos savivaldybių asociacija jau antrus metus iš eilės inicijuoja akciją „Ar tu plauki?“. 
   Akcija skirta padėti vaikams į(si)vertinti savo plaukimo gebėjimus ir, padedant treneriui, suprasti, koks yra jų mokėjimo plaukti lygis.
      Šiais metais akcijoje dalyvauja ir mūsų mokykla. Gegužės 16 dieną, grupė mokyklos moksleivių buvo išvykę į Mažeikius, į SPA "Saurida" baseiną. Su trenerės pagalba vaikai mokėsi pagrindinių plaukimo pratimų, žaidė įvairius vandens žaidimus, mėgavosi vandens teikiamais malonumais.  
Nuotraukas žiūrėti.


„SVEIKI, LINKSMI, KŪRYBINGI
 

     2017 metų gegužės 18 dieną Žagarės specialiojoje mokykloje vyko tarptautinis vaikų sąskrydis „Sveiki, linksmi, kūrybingi“. Sąskrydis vienija rajono, šalies, užsienio specialiųjų ugdymo įstaigų, socializacijos centrų vaikus, turinčius specialiuosius ugdymosi poreikius ir besidominčius sportine veikla. Skatina vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, užtikrina lygias galimybes aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje bei sudaro sąlygas socialinės atskirties mažinimui. 
       Šiais metais sąskrydyje dalyvavo Kuršėnų Pavenčių pagrindinė mokykla, Šiaulių ,,Ringuvos" specialioji mokykla, Žagarės socialinių paslaugų centro dvi komandos ir trys Latvijos respublikos mokyklos: Lielplatonės specialioji mokykla, Berzupės specialioji mokykla ir Rubos specialioji mokykla. 
          Mokyklų komandos dalyvavo įvairiose veiklose, kurios suteikė galimybę atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, bendradarbiavimui bei išbandyti jėgas sportinėse varžybose. 
          Projektą ruošė ir organizavo mokytojos A.Pavelkienė, S.Kukanauskienė ir R.Bagdanovienė, o įgyvendinti padėjo visa mokyklos bendruomenė. Sąskrydžio dalyviams buvo paruoštos 5 stotelės: Taiklioji ranka (mokytoja V.Liepa), Kaliausėlė (socialinė pedagogė M.Vaitekūnienė), Dailės studija (mokytoja R.Meižytė)), Batikos studija (mokytoja O.Tikniuvienė} bei Molynė (mokytoja J.Ramašauskienė). Dalyviai turėjo kelionės pasus ir dalyvaudami aplankė kiekvieną stotelę, dalyvavo kliūčių ruože - atliko įvairias užduotis.
           Laimėjo draugystė. Visoms sąskrydyje dalyvavusioms mokykloms įteiktos padėkos už aktyvų dalyvavimą ir šakočiai.                                 
           Puiki nuotaika, saulėta diena džiugino sąskrydžio dalyvius. 
Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

_______________________________________________________________________________________________

„Būkime kartu” 

 
Gegužės 17 dieną dalyvavome Latvijos respublikos Berzupės specialiosios mokyklos organizuotame renginyje „Būkime kartu”. Renginio metu mokiniai atliko įvairias užduotis, žaidė futbolą, dalyvavo piknike.
Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

 

__________________________________________________________________________

   

Gegužės 5 d. penktokas Mantas Martinaitis ir mokytoja V. Liepa dalyvavo mažųjų gamtos bičiulių konferencijoje „Aš ir mano aplinka”, kuri vyko Žagarės regioninio parko gamtos mokykloje. Mantas skaitė skaidrinį pranešimą „Žvelgaičio piliakalnis”, kurį jam padėjo paruošti mokytoja V. Liepa.

  Visiems konferencijos dalyviams buvo įteikti padėkos raštai. Po to visi vaišinosi žolelių arbata ir saldumynais. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

     


Atvelykio šventė - mugė ,,Angelų vaikai – su meile Jums“

   Balandžio 23 dieną mūsų mokyklos mokiniai su mokytojomis Sniegute Kukanauskiene ir Jelena Ramašauskiene dalyvavo Vilniaus mokytojų namų kiemelyje organizuojamame Atvelykio renginyje – mugėje "Angelų vaikai - su meile Jums". Mokiniai kartu su mokytojomis per pamokas gamino įvairius rankdarbius, kuriuos pardavinėjo mugėje. Savo rankdarbius mugėje pristatė ir Dienos užimtumo klientai. Nuotraukas žiūrėti galerijoje

ddd

                                                      

 

                                                     

                                                     Projektas „Šv. Velykos mano širdyje“

                                                                       Balandžio 3 – 7 d.

 

Eil. Nr.

 

 

Data

 

Priemonė, veiklos funkcija

 

Atsakingas

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

  

3.

 

 

4.

 

 

Balandžio 3 – 4 d.

 

 

 

 

 

 

 


Balandžio 5 d.

 

 


Balandžio 6 d.

 

 

Balandžio 6 d.

 Velykų tradicijos šiuolaikiniame gyvenime

   Grupėse atariami Šv. Velykų papročiai ir tradicijos.

   Išpūstų kiaušinių marginimas.

   „Pražydo velykinis medis“ bendrabučio kieme.

 

 

„Kūrybinės dirbtuvės“

   Kiaušinių marginimas vašku.

 

 

Išvyka į Vabalų viešbutį

 

 

 Integruota lietuvių kalbos ir biologijos pamoka „Pavasaris ant paukščio sparnų“

 

D. Kigienė

R. Aukselis 

 

 

 

 

 

 

 

D. Kigienė

J. Ramašauskienė

 


D. Kigienė

R. Meižytė

 

R. Bagdanovienė

D. Kigienė

Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

  

ddd

  
Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai ir Dienos užimtumo centro klientai savo kūrybinius darbelius pristatė į rajoninę dailės ir technologijų mokytojų bei mokinių kūrybinių užduočių parodą, kuri vyksta Joniškio rajono švietimo centre. Nuotraukas žiūrėti galerijose.

ddd

   Labai džiaugiamės ir nuoširdų Ačiū tariame mokyklos rėmėjams, kurie nuolat mokinius nudžiugina įvairiomis dovanomis. Štai šį kartą Šiaulių moterų "Lions" klubas mokiniams padovanojo nosies purškalus." Būkite sveiki ir niekada nesirkite" - palinkėjo klubo prezidentė Jolanta Kulakauskienė.


ddd


   

Kovo 20 d. Paminėjome „Pasaulinę Žemės dieną”. Prisiminėme apie mūsų planetos problemas ir kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti prie jų sprendimo.

 

Šokome  šokį Žemei, tuo prisidėdami prie akcijos „Šokis Žemei”.

 Po pamokų dalyvavome orientacinėse varžybose „Lobio ieškojimas” su Žagarės regioninio parko vyr. specialiste V. Paulauskiene ir savanoriais.


ddd
 

d Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai kovo 20-24 dienomis dalyvaus „Vaikų linijos“ inicijuojamoje akcijoje „Veiksmo savaitė be patyčių“. Visos savaitės eigoje bus organizuojamos veiklos, kurių tikslas – keisti nuostatas į patyčias, siekiant išgyvendinti smurto apraiškas mokykloje.

 

 

            d Kovo 20 dieną 11 val. vyks užsiėmimas skirtas „Pasaulinei žemės dienai“, 12 val. šoksime bendrą šokį žemei su įvairiuose pasaulio kampeliuose šokančiais žmonėmis.

 

ddd

JONIŠKIO ŽEMĖS ŪKIO MOKYKLOJE

   Mūsų mokyklos dešimtokai lankėsi Joniškio žemės ūkio mokyklos organizuotoje atvirų durų dienoje. Mokiniai susipažino su siūlomomis specialybėmis, apžiūrėjo mokymosi bazę, bendrabutį.  Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

 
 ddd
GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS


   Minint 27-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios metines, mūsų mokykla taip pat prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Šios iniciatyvos tikslas stiprinti pilietinę vienybę ir pasididžiavimą savo valstybe bei kartu pasidžiaugti valstybės švente.

ddd 


KŪRYBA IŠ MANO RANKŲ - KAZIUKO MUGĖ

  

 

   Kovo 3 diena buvo įsiminta daugeliui mokyklos mokinių, dalyvavusių kultūrinės, kūrybinės, praktinės veiklos dienoje "Kūryba iš mano rankų - Kaziuko mugė".

   Šios dienos veiklos tikslas - skiepyti meilę ir pagarbą liaudies amatams bei formuoti mokinių komunikacines ir kultūrines kompetencijas. Mokiniai buvo supažindinami su amatais: keramika, medžio darbais, popieriaus dirbiniais, kepiniais. Vyko kūrybinių darbų mokymai, o gauti rezultatai eksponuojami bendroje parodėlėje. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.

           

ddd
      Šiandien (2017-02-20) mūsų mokyklą aplankė mokyklos partneriai Šiaulių Rotary klubo "Harmonija" moterys su nuostabia dovana - žaliuzes mokyklos bendrabučio langams. Džiaugiamės, kad turime tokius nuostabius draugus ir nuoširdžiai esame jiems dėkingi už paramą.
֍ ֍ ֍

    

   Kaip ir kasmet, paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Nuotraukas žiūrėkite galerijoje.  
   Vasario 15 dieną mokyklos komanda: Rasa Meižytė, Vilija Liepa, Marinė Vaitekūnienė, Daiva Kigienė, Onutė Tikniuvienė dalyvavo žinių turnyre "Šalis, kuri tave užaugino" Žagarės kultūros centre. Svarbiausia dalyvavimas, o ne laimėjimas.
Nuotraukas žiūrėkite galerijoje.
   Vasario 14 dieną Šiaulių "Ringuvos" specialiojoje mokykloje vyko tradicinės krepšinio testų varžybos, skirtos valstybės atkūrimo dienai pažymėti. Žagarės specialiosios mokyklos komanda laimėjo garbingą III vietą. Trečios vietos laimėtojas tapo ir Arnas Jonauskas susumavus asmeninius rezultatus. Sveikiname komandą gynusią mokyklos garbę.
Nuotraukas žiūrėkite galerijoje.

 

ddd

PAGALBA MIŠKO GYVENTOJAMS

 

   Žiema - tai ne vien tik linksmybės čiuožinėjant nuo kalnelio, bet ir rūpestis, kaip padėti peržiemoti žvėreliams ir paukšteliams. Todėl sausio 19 dieną lydimi mokytojų mokiniai išskubėjo į mišką pasirūpinti jo gyventojais. Nuotraukas žiūrėkite galerijoje.

 

ddd 
 

ŽIEMOS ŠVENTĖ

 

   Įsibėgėjusi žiemužė, tarsi risdamasi nuo kalniuko, dosniai pažėrė sniego ir kartu atnešė žiemos džiaugsmus ir pramogas. Sausio 17 dieną ir Žagarės specialiosios mokyklos mokiniai susirinko į tradicinę žiemos šventę. Nuostabus oras, puiki nuotaika, malonūs įspūdžiai! O ko daugiau reikia? Nuotraukas žiūrėkite galerijoje.

 

 

ddd 

SAUSIO 13 - OJI   -   LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

 

 

 

 

   Sausio 13 – oji – Laisvės gynėjų diena. Iki skausmo artima ir brangi. Iki skausmo tamsi ir šviesi…

Tautos istorija neperrašoma. Skaudūs puslapiai iš jos neišplėšiami. Esame ant Rytų ir Vakarų tako, nuolat tempiamo svetimojo. Todėl minėdami Laisvės gynėjų dieną, ją išplečiame ir giliname, nes nėra namo be pamatų, medžio – be šaknų, tautos – be istorijos. Mokyklos mokiniai ankstų Sausio 13-osios rytą visuose mokyklos languose uždegė žvakutes ir susirinko į mokyklos informacinių technologijų kabinetą, kuriame vyko pilietiškumo pamoka. Mokytojas Konstantinas Mitrikas priminė mokiniams apie kraupios nakties įvykius, žmonių išgyvenimus. Mokytoja Jelena Ramašauskienė per dailės pamoką kartu su mokiniais pagamino stilizuotą Lietuvos žemėlapį, kuriame pažymėjo savo mokyklą ir Vilniaus televizijos bokštą. Technologijų mokytoja Sniegutė Kukanauskienė su 10 klasės mokiniais paruošė puokšteles su Lietuvos vėliava. Informacinių technologijų mokytojas Rimantas Aukselis parodė mokiniams kino filmą. Po jo visa mokyklos bendruomenė uždegė atminimo žvakutes ir padėjo puokštes prie miestelio paminklo Laisvės gynėjams. Visus pagerbė tylos minute. Nuotraukas žiūrėti galerijoje.